Drążek gimnastyczny

ilość znalezionych towarów: 14

Stworzony z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, dostępny w kilku wariantach konstrukcyjnych, wyczynowy drążek gimnastyczny to sprzęt niezwykle użyteczny w wielu rodzajach treningu sportowego. W ofercie przygotowanej przez sklep gimnastyczny.pl znajdziesz różnorodne wersje drążków, w tym sprzęt z certyfikatem FIG, który z powodzeniem może być stosowany zarówno przy okazji treningów, jak i oficjalnych imprez sportowych.

Drążki gimnastyczne do ćwiczeń

Postaw na sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne od firmy Gymnova i zamów nowy drążek gimnastyczny w wariancie profesjonalnym, z mechanicznym systemem tłumienia drgań lub podstawowym, który sprawdzi się podczas treningów gimnastycznych i typowych ćwiczeń siłowych. Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy różnorodne drążki gimnastyczne oraz dedykowane im akcesoria techniczne, takie jak linki mocujące i materace asekuracyjne. Oferujemy również inne przyrządy gimnastyczne, w tym sprzęt dla osób wykonujących ćwiczenia gimnastyczne na drążku. Przykładem takich akcesoriów są m.in. skóry gimnastyczne, które poprawiają chwyt i zabezpieczają dłonie przed skaleczeniami, otarciami i odciskami.

Wykonany z najlepszej jakości materiałów, profesjonalny drążek do ćwiczeń gimnastycznych to niezastąpiony element wyposażenia każdej sali, w której na co dzień trenują gimnastycy. Drążek gimnastyczny w wariancie treningowym sprawdzi się również w tradycyjnych siłowniach i klubach fitness, jako element uzupełniający treningu podstawowego. Zapoznaj się z listą dostępnego sprzętu i skontaktuj się z nami w celu finalizacji zamówienia.

    pixel