Napalcówki gimnastyczne

ilość znalezionych towarów: 5

Klasyczne napalcówki to nieodzowny element wyposażenia gimnastycznego dla dzieci, młodzieży szkolnej i osób dorosłych uprawiających gimnastykę artystyczną, uczęszczającym na zajęcia taneczne lub baletowe. W ofercie sklepu gimnastyczny.pl znajdziesz wysokiej klasy napalcówki gimnastyczne kilku typów. Sprawdź naszą ofertę i zamów jeden z dostępnych produktów.

Napalcówki do tańca i do gimnastyki

Oferujemy markowe napalcówki wykonane z wytrzymałych, miłych w dotyku materiałów, takich jak bawełna z domieszką elastycznej lycry. Tkaniny tego typu gwarantują dobre dopasowanie napalcówek do anatomicznego kształtu stopy, chroniąc przed otarciami i jednocześnie zapewniając dobrą przyczepność do podłoża. Jeśli szukasz produktu pozwalającego na łatwiejsze przetaczanie stopy po podłożu, wybierz napalcówki z cholewką wykończoną teflonem. Prezentowane napalcówki do gimnastyki artystycznej, rytmiki czy tańca, standardowo uzupełnione są elastycznymi gumkami sylikonowymi. Gumki chronią przed przypadkowym zsunięciem napalcówek podczas ćwiczeń, są bardzo miękkie, elastyczne i nie powodują podrażnień skóry. Napalcówki sprawdzą się podczas treningów realizowanych na różnych rodzajach podłoża, zarówno na twardym parkiecie drewnianym, jak i elastycznej macie syntetycznej.

Jeśli szukasz profesjonalnego wyposażenia na zajęcia taneczne, rytmikę, balet lub gimnastykę artystyczną, prezentowany sprzęt z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zamów oryginalne napalcówki do tańca i na gimnastykę artystyczną marki IWA Gymnastics. Dzięki nim zyskasz wyższy poziom komfortu podczas codziennych treningów. Polecamy!

    pixel