Skóry gimnastyczne

ilość znalezionych towarów: 9

Zabezpiecz swoje dłonie przed nieprzyjemnymi otarciami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, sięgając po profesjonalne skóry gimnastyczne. Tego typu sprzęt to niezbędne wyposażenia wszystkich osób ćwiczących na poręczach, przydatne również w innych rodzajach treningu sportowego, na przykład przy ćwiczeniach z wykorzystaniem drążka. Zapoznaj się z listą dostępnych skór i zamów ich wybrane model.

Skóry gimnastyczne na drążek

Jeśli ćwiczysz na poręczach i chcesz zabezpieczyć skórę dłoni przed bolesnymi otarciami, poprawić chwyt i tym samym zwiększyć efektywność wykonywanych ćwiczeń fizycznych, skórki gimnastyczne powinny stać się nieodłącznym elementem Twojego podstawowego wyposażenia treningowego. W ofercie przygotowanej przez nasz sklep gimnastyczny znajdziesz wiele rodzajów skórek wykonanych z najlepszej jakości surowca. Sprzedajemy oryginalne skóry gimnastyczne takich marek jak ReichelSport i Christian Moreau. To akcesoria wykonane z wysokogatunkowej skóry naturalnej, wyposażone w mocowanie na rzep lub pasek z metalową sprzączką, idealne do ćwiczeń na poręczach i drążku, przydatne zarówno w treningu gimnastycznym, jak i CrossFit.

Dzięki umiejętnemu wyprofilowaniu i doskonałej jakości wykonania oferowane przez nas skóry gimnastyczne zadbają o bezpieczeństwo Twoich dłoni, chroniąc je przed bolesnymi otarciami, skaleczeniami i pęcherzami. Zamów oryginalne skóry gimnastyczne na drążek lub poręcze i zyskaj większy komfortu podczas codziennych treningów. W sklepie gimnastyczny.pl znajdziesz również wiele innych przydatnych akcesoriów treningowych.

    pixel