Trampoliny podwodne

ilość znalezionych towarów: 1

Specjalna trampolina basenowa to sprzęt zaprojektowany z myślą o ćwiczeniach na pływalni, przede wszystkim o zajęciach fitness i aerobiku wodnym. Treningi z wykorzystaniem takiego wyposażenia pomagają w odchudzaniu, budowie kondycji, siły i wytrzymałości mięśni. Sprzyjają pracy nad poprawą koordynacji ruchowej i ćwiczeniu równowagi, w związku z czym mogą być stosowane również w rehabilitacji.

Podwodne trampoliny basenowe

Odwiedzając nasz sklep internetowy, możesz zaopatrzyć się w różnorodne wersje profesjonalnego i rekreacyjnego sprzętu gimnastycznego. Prezentowane trampoliny podwodne są czymś pośrednim. Można używać ich zarówno w zabawie, jak i podczas wyczerpujących treningów czy rehabilitacji. Trampolina basenowa jest urządzeniem w całości wykonanym z materiałów niepodatnych na niszczące działanie wody. Z powodzeniem może być używana na publicznych, w tym szkolnych pływalniach, a także w niektórych rodzajach basenów ogrodowych. Trampolina podwodna to doskonały wybór dla osób odchudzających się, pracujących nad kondycją i smukłą sylwetką. Sprawdzi się przy nauce pływania, a także w rehabilitacji i fizykoterapii m.in. w przypadku osób upośledzonych ruchowo.

Oryginalna trampolina basenowa renomowanej marki Eurotramp to sprzęt niezwykle trwały i funkcjonalny. Skorzystaj z oferty sklepu gimnastyczny.pl i zamów wybrany model trampoliny profesjonalnej, zaprojektowanej z myślą o sportowym treningu gimnastycznym lub sięgnij po sprzęt bardziej uniwersalny, dedykowany zarówno ćwiczeniom, jak i rekreacji. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu.

    pixel